Hero Image

Nytt nummer från 1:a april
010 - 30 30 800

Kontakt
Boka tjänst eller ställ en fråga till oss direkt.

Har du en fundering kring några av våra tjänster eller vill du boka direkt? Kontakta då oss via vårt kontaktformulär. Du kan även kontakta någon i vår personal, kontaktuppgifter hittar du längre ned på sidan.

Kontakta något av våra kontor

Karlskoga

Telefon: 010 - 30 30 800

Utdelningsadress

LBC Logistik AB

BOX 187

691 24 Karlskoga

E-post: order@lbc.se

Kristinehamn

Telefon: 010 - 30 30 800

Utdelningsadress

LBC Logistik AB

Bojortgatan 9

681 30 Kristinehamn

E-post: info@lbc.se

Kontakta oss via formuläret nedan

Anna Berglund

Affärsområdeschef | Anläggning & Maskintjänster

anna@lbc.se 010 - 30 30 815
Blomströms Svets och Industriservice, BSIAB AB

+4658634460
Bollås åkeri AB

Bäcketorps transport AB

+46722069866
C. Lundgrens Åkeri AB

+46703260901
C. Strid's Transport AB

+46738332296
Conny Gustavssons Åkeri AB

+46702289194
Didrik Gustavsson

Styrelseledamot

+46705189693
Dreimars Åkeri Aktiebolag

+4655013085
Evald Samuelssons Åkeri Aktiebolag

+46706934613
Forsås Grävmaskiner Aktiebolag

+4654843134
FueLub AB

+46702428184
Färnsviken Entreprenad Aktiebolag

+46703661147
Hans Hugossons Åkeri Aktiebolag

+4658630870
Henrik Gillisson

VD

henrik@lbc.se 010 - 30 30 801
Högberg Transport & Entreprenad AB

+46738338816
Ina Frakt AB

+46702398548
Inger Jakobsson

Administratör | Fjärr & Volym

inger@lbc.se 010 - 30 30 814
J. martinssons åkeri AB

J. Nilssons Åkeri AB

+46705084496
Jan Karlssons Åkeri i Kristinehamn AB

+46709394651
Jane Persson

Ekonomichef

jane@lbc.se 010 - 30 30 802
Jimmy Smeds

Administration

jimmy@lbc.se 010 - 30 30 804
Johan Hugosson

Styrelseledamot

+46705465477
John-Erik Nybergs Åkeri Aktiebolag

+4654844003
Jonas Pettersson

Styrelseordförande

+46706422050
JP Markussen AB

+46709813737
JWE's Åkeri AB

+46730666405
Keith Åsboms Åkeri

+46586730306
Kjellbergs Logistik & Teknik Aktiebolag

+4659163250
Lars Hjalmarssons Åkeri

+46106642889
Linda Eriksson

Transportledare | Container & Avfallshantering

linda@lbc.se 010 - 30 30 817
Linn Eriksson Lindén

Transportadministratör | Fjärr & Volym

linn@lbc.se 010 - 30 30 813
Linnebäcks Åkeri AB

+46704080535
Lönn & Pettersson Åkeri Aktiebolag

+4655056035
Magnus Sahlin

Transportledare | Slamsugning

magnus@lbc.se 010 - 30 30 819
Malin Molinder

Affärsområdeschef | Fjärr & Volym

malin@lbc.se 010 - 30 30 810
072 - 200 72 40
Maria Ericsson

Ekonomi & Administration

maria@lbc.se 010 - 30 30 803
Mats Jeppsons Åkeri Aktiebolag

Mitte Björfelt

Transportledare | Fjärr & Volym

mitte@lbc.se 010 - 30 30 811
N-E Transport AB

+46702069702
Norsbäckens Åkeri Aktiebolag

+4655054026
Nygrens Express Eftr. AB

+46702098486
Patrik Hedin

Kvalitets- & Miljösamordnare

patrik@lbc.se 010 - 30 30 805
Pershults Åkeri AB

+46706005960
Peter Nordh

Styrelseledamot

+4651514838
Pink Lady Transport AB

+46703696655
Pontus Andersdotter

Affärsområdeschef | Miljö & Avfall

pontus@lbc.se 010 - 30 30 818
Roy Gustavssons Åkeri AB

+46705691854
Rudskoga Bil & Däckservice AB

+46705482487
Schaktarna i FJ Aktiebolag

+46705590505
Smedby Transport AB

+46707948401
Svenssons Bud & Hyrbilar AB

+4658650690
Sylvia Johansson

Administratör | Miljö & Anläggning

sylvia@lbc.se 010 - 30 30 820
Terje Ståhl Aktiebolag

+46707470947
Thomas Blom Gräv & Entreprenad AB

+46706241059
Thomas Brunzell

Transportledare | Fjärr & Volym

thomas@lbc.se 010 - 30 30 812
Tobias Nordström

Styrelseledamot

+46705482487
Traktor Mats 297 AB

+46703923670
Wiréns Miljö & Transport Aktiebolag

+46705812110