Kontakt

  • Henrik Gillisson
    Henrik Gillisson

    VD

    henrik@lbc.se

    070-543 10 01

  • Johan Friberg
    Johan Friberg

    AO Anläggning och maskintjänster

    johan@lbc.se

    070-510 41 00

  • Per Bengtsson
    Per Bengtsson

    Säljare Bygg, avfallshantering, slamsugning

    per@lbc.se

    070-641 18 10

  • Jane Persson
    Jane Persson

    Ekonomichef

    jane@lbc.se

    0586-192 26

    070-391 70 30

  • Ingela Brink Larsson
    Ingela Brink Larsson

    Ekonomi, administration

    ingela@lbc.se

    0586-192 24

  • Jenny Nygård
    Jenny Nygård

    Transportledare slamsugning

    jenny@lbc.se

    0550-387 32

  • Linda Eriksson
    Linda Eriksson

    Transportledare bygg & avfallshantering

    linda.eriksson@lbc.se

    0586-192 23

  • Susanne Hjalmarsson
    Susanne Hjalmarsson

    Transportledare anläggning, grustransporter

    susanne.hjalmarsson@lbc.se

    0586-192 20

    070-331 86 40

  • Malin Molinder
    Malin Molinder

    Transporledare/Sälj, Fjärr & Volym

    malin@lbc.se

    0550-387 35

    072-200 72 40

  • Randi Forså
    Randi Forså

    Transportledare Fjärr & Volym

    randi@lbc.se

    0550-387 39

    070-210 13 50

  • VAKANT

    Administration, Fjärr & Volym