Kontakt

  • Henrik Gillisson
    Henrik Gillisson

    VD

    henrik@lbc.se

    070-543 10 01

  • Pontus Andersdotter

    Affärsområdeschef Miljö & Avfall

    pontus@lbc.se

    070-571 01 52

  • Anna Berglund

    Affärsområdeschef Anläggning

    anna@lbc.se

    070-510 41 00

  • Jane Persson
    Jane Persson

    Ekonomichef

    jane@lbc.se

    0586-192 26

    070-391 70 30

  • Ingela Brink Larsson
    Ingela Brink Larsson

    Ekonomi, Administration

    ingela@lbc.se

    0586-192 24

  • Jenny Nygård
    Jenny Nygård

    Transportledare Slamsugning

    jenny@lbc.se

    0550-387 32

  • Linda Eriksson
    Linda Eriksson

    Transportledare Container & Avfallshantering

    linda@lbc.se

    0586-192 23

  • Erika Lindgren

    Transportledare Anläggning, Grustransporter

    erika@lbc.se

    0586-192 20

    070-331 86 40

  • Sylvia Johansson

    Administration Miljö & Anläggning

    sylvia@lbc.se

    0586-192 22

  • Malin Molinder
    Malin Molinder

    Affärområdeschef Fjärr & Volym

    malin@lbc.se

    0550-387 35

    072-200 72 40

  • Peter Lindgren

    Transportledare Fjärr & Volym

    peter@lbc.se

    0550-387 39

    072-210 13 50

  • Mitte Björfelt

    Transportledare Fjärr & Volym

    mitte@lbc.se

    0550-387 38

    072-223 36 63

  • Jimmy Smeds

    Administration Fjärr & Volym

    jimmy@lbc.se

    0550-387 34

    070-571 02 69

  • Linn Eriksson Lindén

    Transportadministratör

    linn@lbc.se

    070-227 80 90