Kontakt

  • Henrik Gillisson
    Henrik Gillisson

    VD

    henrik@lbc.se

    070-543 10 01

  • Johan Friberg
    Johan Friberg

    AO Anläggning och Maskintjänster

    johan@lbc.se

    070-510 41 00

  • Per Bengtsson
    Per Bengtsson

    Säljare Bygg, Avfallshantering, Slamsugning

    per@lbc.se

    070-641 18 10

  • Jane Persson
    Jane Persson

    Ekonomichef

    jane@lbc.se

    0586-192 26

    070-391 70 30

  • Ingela Brink Larsson
    Ingela Brink Larsson

    Ekonomi, Administration

    ingela@lbc.se

    0586-192 24

  • Jenny Nygård
    Jenny Nygård

    Transportledare Slamsugning

    jenny@lbc.se

    0550-387 32

  • Linda Eriksson
    Linda Eriksson

    Transportledare Container & Avfallshantering

    linda.eriksson@lbc.se

    0586-192 23

  • Susanne Hjalmarsson
    Susanne Hjalmarsson

    Transportledare Anläggning, Grustransporter

    susanne.hjalmarsson@lbc.se

    0586-192 20

    070-331 86 40

  • Sylvia Johansson

    Administration Miljö & Anläggning

    sylvia@lbc.se

    0586-192 22

  • Malin Molinder
    Malin Molinder

    Transporledare/Sälj Fjärr & Volym

    malin@lbc.se

    0550-387 35

    072-200 72 40

  • Randi Bäckström

    Transportledare Fjärr & Volym

    randi@lbc.se

    0550-387 39

    072-210 13 50

  • Pontus Åström

    Transportledare Fjärr & Volym

    pontus@lbc.se

    0550-387 38

    072-223 36 63

  • Jimmy Smeds

    Administration Fjärr & Volym

    jimmy@lbc.se

    0550-387 34

    070-571 02 69